אנו מייבאים את השמנים האתריים, האבסולוטים, הרזינואידים וההידרוסולים מיצרנים וספקים שונים ברחבי העולם. הספק המרכזי שלנו הוא Albert Vieille , חברה אותה אנו מייצגים בישראל וממנה אנו מייבאים את מרבית סוגי השמנים האתריים.

Albert Vieille הוא עסק משפחתי, אשר מזה למעלה משלשה דורות, עוסק בייצור וסחר בחומרי גלם ארומטיים, כולם 100% טבעיים וטהורים.


אנו מציעים מגוון רחב מאד של שמנים אתריים טהורים, באיכות מעולה, ביניהם גם כמות הולכת וגדלה של שמנים אתריים אורגניים, לשימוש בארומתרפיה וקוסמטיקה. היצע ההידרוסולים שלנו גם הוא הולך וגדל וכולל גם מספר הידרוסולים אורגניים. סוג נוסף של שמנים אתריים שזמין אצלנו כיום הוא שמני הדרים נטולי פורוקומרינים הבטוחים לשימוש בתמרוקים המיועדים לאיזורי גוף הנחשפים לשמש ומשרד הבריאות שם לאחרונה דגש על נושא זה.
את השמנים הצמחיים אנו מייבאים מיצרנים וספקים מובילים באירופה ובארה"ב וכיום אנו שמים דגש מיוחד על הרחבת המגוון של שמנים מכבישה קרה ושמנים אורגניים. הניירת הטכנית הזמינה אצלנו עבור כל מוצר, מכילה מידע נרחב וברור , הכולל שם INCI, שם בוטני, מספר CAS, הסבר על השיטה בה הוא מופק ומאיזה חלק בצמח.

שמנים אתריים - הגדרה ורגולציה

כל הזכויות שמורות לשיפון קוסמטיקה
וחומרי גלם בע"מ ©
עמוד הבית
קטלוג
איכות והתעדה
צרו קשר
לרשימת השמנים האתריים
לרשימת השמנים הצמחיים
לרשימת ההידרוסולים