אנו מייבאים את השמנים האתריים, האבסולוטים, הרזינואידים וההידרוסולים מיצרנים וספקים שונים ברחבי העולם. הספק המרכזי שלנו הוא Albert Vieille , חברה ממנה אנו מייבאים מגוון רחב של שמנים אתריים ואבסולוטים.

Albert Vieille נוסדה בשנת 1918 ב-Vallauris שבדרום צרפת ועוסקת בייצור וסחר בחומרי גלם ארומטיים, כולם 100% טבעיים וטהורים.


אנו מציעים מגוון רחב מאד של שמנים אתריים טהורים, באיכות מעולה, ביניהם גם כמות הולכת וגדלה של שמנים אתריים אורגניים, לשימוש בארומתרפיה וקוסמטיקה. היצע ההידרוסולים שלנו ובכללם הידרוסולים אורגניים, גם הוא הולך וגדל.
סוג נוסף של שמנים אתריים שזמין אצלנו כיום הוא שמני הדרים נטולי פורוקומרינים הבטוחים לשימוש בתמרוקים המיועדים לאיזורי גוף הנחשפים לשמש ומשרד הבריאות שם לאחרונה דגש על נושא זה.

החל משנת 2023 אנו פועלים בשיתוף פעולה עם החברה האוסטרלית Down Under Enterprises, מובילה עולמית מוערכת ביותר העוסקת בגידול, ייצור, יצוא ושיווק שמנים אתריים ומוצרים בוטניים אוסטרליים ממקורות בני קיימא.

אנו מייבאים מחברת Down Under Enterprises שמנים אתריים של עץ התה, אקליפטוס רדיאטה, ברוש כחול, הדס לימוני וסנדלווד אוסטרלי אורגני.

שמנים אתריים - הגדרה ורגולציה

עמוד הבית
קטלוג
איכות והתעדה
צרו קשר
כל הזכויות שמורות לשיפון קוסמטיקה
וחומרי גלם בע"מ ©
עמוד הבית
קטלוג
איכות והתעדה
צרו קשר
לרשימת השמנים האתריים
לרשימת ההידרוסולים